Příměstský tábor Malý objevitel

Termín tábora je 29.července – 2. srpna 2024.

Sraz bude každý den na adrese Kounice 196, budeme se scházet v 8.00 – 8.30 a děti si můžete vyzvedávat 16.00 – 16.30 na téže adrese.

V ceně tábora je celodenní program, strava a pitný režim. (Na obědy budeme chodit do salónku v místní hospůdce). Jeden den se vydáme na celodenní výlet. O vaše děti se budou starat zkušení lektoři (Ing. Markéta Říčanová a PhDr. Andrea Rozkydalová) a po celou dobu bude s vašimi dětmi kvalifikovaný zdravotník. Bližší informace ohledně programu pošleme e-mailem zhruba tři týdny před konáním tábora. V průběhu budeme také vše dokumentovat a pořizovat fotky, které budeme posílat do whats app skupinky. Tu založíme před začátkem tábora a naleznete tam také veškeré aktuální informace. Děti se mohou těšit na procházky, zkoumání přírody, přírodovědné pokusy, různé hry a určitě i něco vytvoříme. Prostě si to užijeme naplno.

  Příjmení účastníka (vyžadováno)

  Jméno účastníka (vyžadováno)

  Věk v době tábora (vyžadováno)

  Jméno zákonného zástupce(vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Kontaktní telefon (vyžadováno)

  Vaše poznámka

  Zaškrtnutím závazně přihlašujete výše uvedeného účastníka na tábor pořádaný v termínu 29.července – 2. srpna 2024, souhlasíte s podmínkami , táborovým řádem a zavazujete se uhradit částku 2 500 Kč v řádném termínu (nejpozději do 15.5.2024)

  Souhlasím