Párty den s dětmi v Kounicích

Vezměte děti a přijďte se pobavit!

O co vlastně jde?

Máme dvě malé děti, Jonáše (4) a Aničku (3) a ve svém okolí kamarády a známé, kteří také mají děti. A jelikož jsme některé z Vás dlouho neviděli, tak jsme se rozhodli uskutečnit párty u nás na zahradě. Jak jistě víte, také pořádáme tábory pro děti, takže se můžete těšit i na zábavně-vzdělávací program :-).

Vytrhněte si z kalendáře neděli 11. června, aby Vám tam nikdo nic jiného nenaplánoval. My budeme doma už od rána, ale hosty uvítáme po 10 hodině. Program bude volný, takže je na Vás, zda se stavíte jen na chvilku, nebo nám pomůžete s přípravou a úklidem 🙂 a pobudete celý den. Jo a bydlíme v Kounicích (č.p. 196), 15 minut z Černýho Mostu.

Teď něco k organizaci

Pohybovat se budeme na zahradě, kde budou připravené hry, přizpůsobte tomu oblečení a obutí. Pokud máte oblíbenou outdoorovou hru, určitě ji vezměte s sebou.

Důležitou součástí bude „soutěž o nejlepší pokrm“. Důvod je jasný – aby bylo co k snědku a ochutnali jsme Vaše oblíbené recepty. Jestli to bude sladký štrůdl, nebo špenátoví šneci… Necháme se překvapit. Od nás bude zajištěno pití, špekáčky na táborák a teplá polévka k obědu.

Jak je vidět, nemůžete čekat formální akci s pětichodovým menu. Ono by to s dětmi stejně moc nedopadlo, není-liž pravda?

Bližší informace k organizaci pošleme týden předem – podle počasí.

Jakub – Jonášek – Andrea – Anička