Několik málo referencí

S Jakubem a Andreou Rozkydalovými máme dobré zkušenosti. Kromě letního tábora připravili pro děti i několik víkendových akcí, dokonce vlastními silami uspořádali dvoutýdenní netradiční školu v přírodě pro 5. třídu. Proto jsme neváhali a nebáli se děti přihlásit. Po návratu děti byly nadšené, plné dojmů a dlouho vypravovaly své zážitky (což u nich nebývá zvykem).

Tábor byl navíc „obzvláštněn“ pravým Australanem, děti si formou hry natrénovaly angličtinu. Jakub s Andreou pro děti připravili mnoho netradičních úkolů, sportovních her a klání, na kterých děti spolupracovaly společnými silami a vědomostmi. Líbilo se nám, že děti nebyly rozděleny podle věku a přesto každý měl svou roli ve společném plnění úkolů. Nebyl prostor k nudě, sporům…

Je vidět, že Jakuba a Andreu práce s dětmi baví a neberou ji jako povinnost a prostředek k výdělku. Loňský tábor byl pro naší 7 letou dceru jejím prvním, návrat doslova oplakala a říkala, že chce jet zase na tábor, ale jedině s Andreou a Jakubem.

za Lolu a Honzu sepsali Hanka a Karel Škrlovi 🙂


Moc děkujeme za skvělou akci! Filip byl nadšený a stále o táboře vypráví 🙂 Hned by jel znovu 🙂 DĚKUJEME

Čudovi


Dcera nastoupí do 1. třídy v září. Tábor se jí moc líbil, ale jak sama řekla, kdyby měla jet znovu, už by nejela na tak dlouho. Myslím, že je to úměrné jejímu věku. Jinak chci moc poděkovat za možnost, že mohla být na táboře. Ještě dnes nám vypráví zážitky. Vybavují se jí postupně. Ze začátku nám skoro nic neříkala, ale to je asi normální. Myslím, že na letošní prázdniny bude jednou vzpomínat jen s dobrým pocitem. Ještě jednou díky!

Monika Řeháková


Dobrý večer, pane učiteli.

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za velmi vydařenou školu v přírodě. Maruška přijela nadšená. Prohlásila, že by tam klidně byla ještě další dva týdny. Přiznám se, že jsem před odjezdem měla trochu obavy, aby Vás tam ti lumpíci moc nezlobili. Zdá se ale, že jste se na ně dobře připravil.

Maruška dokonce prohlásila, že to bylo lepší než letní tábor, kam jezdí na tři týdny o prázdninách. Bývá také tématicky zaměřený, plný her a soutěží. Dosud byl pro ni tento tábor to nejlepší. Celý rok slyším, jak už se tam těší a teď jste to vy překonal. To je tedy pocta největší.

Ještě jednou děkujeme. Přejeme Vám hodně úspěchů ve vaší práci.

S pozdravem Krejzovi


Byl to jediný tábor, který se mi líbil. Bylo tam výborný jídlo, lepší než doma.

Tom K.


Vedoucí vymýšleli dobrý hry a nejvíc se mi líbila hra na medika.

Vítek K.


Děkuji Jakubovi a Andree Rozkydalovým a Vilmě Karáskové, kteří tábor celý týden zajišťovali. Myslím, že děti si odnesly zažitky i nová přátelství.

Jitka Kafková, MK Rybička

Diskuze

Posted in Tábory a další akce and tagged , .

Hlavní vedoucí a organizátor letních táborů, učitel, lektor individuální výuky a podnikatel.
V současné době také působící jako Koordinátor projektu ISIC školám.

--- Dělat nemožné je vždycky legrace. - Walt Disney ---