Tábory a akce

Tým lidí zajišťující běh všech akcí pro děti se skládá ze zkušených vedoucích, praktikantů a dalšího personálu. Při organizaci akcí si zakládáme na následujících věcech:

  • Otevřenost vůči rodičům - vždy víte, co se na akcích děje, máte možnost zavolat, posíláme průběžné zprávy
  • Maximální informovanost předem - snažíme se sdělit rámcový program, popis tábořiště, informace o cestě
  • Kvalitně připravený program - před táborem máme řadu schůzek, kde vedoucí a praktikanti připravují celý tábor, každý večer na táboře upřesňujeme program na následující den. Trénujeme tábornické a sportovní dovednosti, samostatnost...
  • Řízené aktivity - v průběhu tábora je vždy jasné, co mají děti dělat, je čas her, učení, hygieny, jídla, spánku, osobního volna.
  • Dbáme na zdraví dětí - zvýšený počet vedoucích při plavání, bezpečnost práce s ohněm a při aktivitách, dbáme na hygienu v kuchyni, táboře i u dětí. I přes veškerou snahu se může něco stát, v tom případě okamžitě informujeme rodiče.
  • Angličtina - součástí programu je angličtina - slouží jako doplněk programu a děti se seznamují s využitím jazyka v praxi.. Není problém ani s dětmi, které ve škole angličtinu nemají. Máme skupinu úplných začátečníků.
  • Spokojenost - jsme rádi, že s námi většina dětí jezdí opakovaně a přidávají se i nové tváře. To je pro nás důkazem toho, že svůj úkol děláme správně - děti se něco nového naučí a mají možnost prožít své prázdninové dobrodružství v kolektivu skvělých lidí.

Příměstské tábory

Příměstské tábory jsou tábory, které probíhají od rána do odpoledne a poté si rodiče odvedou své ratolesti domů. Pořádáme je v Kounicích okr. Nymburk.

Začínali jsme jako vedoucí na příměstském táboře, vymýšleli celou kostru tábora, hlavně jeho náplň. Nakonec jsme se rozhodli uspořádat příměstský tábor sami podle našich představ a zkušeností s tím, že ho uděláme bez kompromisů.

Naše tábory jsou typické tím, že začínáme s programem již od 8.30 a končíme v 17.00. Abychom vyšli vstříc rodičům, děti mají možnost být s námi už od 8.00 do 17.00. Strava je zajištěna od nás 3x denně (svačina, oběd,svačina). Každý rok pořádáme příměstské tábory na jiné téma, kterému odpovídá i náplň tábora. Na své si přijdou sportovně založené děti, vědátoři i umělecky zručné děti. Všechny výrobky si děti mohou odnést domů spolu s diplomem a odměnami.

Příměstské tábory pořádáme hlavně proto, abychom pomohli zpříjemnit dětem léto v době, když jsou rodiče v práci a rodičům pomohli s "hlídáním" dětí. Také je příměstský tábor ochutnávka pro děti, které s námi ještě nejezdí na pobytový tábor,  kde jsme mimo domov 12 dní a na který Vás také zveme.

Několik málo referencí

S Jakubem a Andreou Rozkydalovými máme dobré zkušenosti. Kromě letního tábora připravili pro děti i několik víkendových akcí, dokonce vlastními silami uspořádali dvoutýdenní netradiční školu v přírodě pro 5. třídu. Proto jsme neváhali a nebáli se děti přihlásit. Po návratu děti byly nadšené, plné dojmů a dlouho vypravovaly své zážitky (což u nich nebývá zvykem). […]

Příměstský tábor 2018

V létě 2018 se můžete těšit na příměstský tábor v Kounicích!   Základní údaje:  Termín:  16. – 20. července  Věk dětí:   5 – 12 let  Typ tábora:   s všeobecnou nápní, výtvarné, sportovní a kulturní aktivity  Strava: 2x svačina, oběd a pití zajištěno  Personál:    zkušení vedoucí a praktikanti  Téma 2016: Mimoni  Lokalita:     Kounice, základna ZŠ Kounice  Čas:   […]

Letní tábor 28.7. – 9.8. 2019

Ahoj kamarádi, přátelé a další návštěvníci. Pro prázdniny 2019 připravujeme pro Vaše děti další ročník letního tábora. Pro tento rok jsme vybrali téma, které bylo už dlouho očekávané. Je to Harry Potter a škola čar a kouzel v Bradavicích. 28.7 odjedeme Bradavickým expresem do světa čar a kouzel, kde prožijeme naše společné prázdninové dobrodružství.  Abychom […]