O nás

Jakub Rozkydal

Foto z tábora WILD WEST 2015

Jakub a Andrea na táboře WILD WEST 2015

  • Akce pro děti pořádám již několik let a každý rok je i pro mě obohacením. Každá další akce je více propracovaná, připravujeme nové aktivity pro děti a snažíme se o to, aby měly možnost poznat co nejvíce různých věcí. Díky rozmanitosti si vždy najdou něco, co je baví. Na akcích si zakládám na tom, aby vládla přátelská a tvůrčí atmosféra. Po večerech hraju na kytaru a také se starám o celkový chod tábora.
  • Doučování jsem se začal věnovat už v průběhu studia na gymplu, poté hlavně při studiu na VŠ. I dnes si občas udělám čas a můžu pomoct s přírodními vědami a angličtinou

Andrea Rozkydalová

  • Od 18 let jezdím na tábory jako vedoucí a od dvaceti jako zdravotník na tábory a školy v přírodě. Práce s dětmi mě naplňuje a baví. I proto jsem s dětmi během celého roku, kdy je doučuji. Jako budoucí učitelka mám to štěstí, že to bude i mé poslání, do kterého vkládám lásku a část sebe pokaždé, když se dostaví i nepatrný úspěch.

Pavlína Vágnerová

  • Jsem usměvavá, přátelská studentka na Univerzitě v Pardubicích a zároveň pracuji v logistické firmě. Dříve jsem hlídala děti v pražské agentuře. Mám dvě mladší sestry, o které jsem se starala. Mám ráda kolektiv super lidí, s kterými pořádáme zábavné akce, výlety, vzdělávací kurzy, atd.
  • Mám plno nápadů a na dalších akcích bude skvělá zábava, určitě se něčemu novému naučíme
Pavlína Vágnerová

Pavlína Vágnerová